Klokočky
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality

DEN RODIN

Sobota 24.8.2024 od 15 hodin

Hřiště za obecním domem

den rodin.jpg

Přijďte si do Klokočí zasoutěžit, pobavit se a utužit rodinu či kolektiv kamarádů. Sestavte čtyř až šestičlenné družstvo. Na věku ani pohlaví nezáleží. Cílem je společně strávit pěkné odpoledne a třeba i vyhrát.

Připraveny budou různá dovednostní stanoviště, kde vyzkoušíte svoji jemnou motoriku, logické myšlení a paměť. Malé děti se jistě zabaví v dětském koutku, na trampolíně, pískovišti, nebo s obřími bublifuky. Na památku se můžete vyfotit ve fotokoutku. 

Družstva mezi sebou budou soutěžit v různých netradičních disciplínách. Všechny disciplíny budou pro čtyři soutěžící. Pokud je vaše družstvo složeno z více soutěžících, můžete vybrat, kdo z vašeho družstva se dané disciplíny zúčastní.

Za každou splněnou disciplínu, nebo stanoviště získá vaše družstvo body. Body se na konci sečtou a bude určen vítěz celého odpoledne. 

Body navíc budou také za nejmladšího nebo nejstaršího účastníka v družstvu, nebo za donesený rodinný koláč nebo buchtu i s receptem.   

Doprovodný program: 

Kouzelnice Radana - vystoupí v od 17h se svým kouzelnickým číslem. Více o Radaně na kouzelniceradana.cz

phoca_thumb_l_foto1.jpg

Skákací boty - k dispozici budou skákací boty pro malé i velké

 Klokaní boty KJ XR3      Skákací boty A-Jump    

Trampolína

Obří bubliny

Dětský koutek

Večerní posezení s kytarami

Hledáme dobrovolníky:

Nemáte soutěžní družstvo, nebo se necítíte na skotačení na hřišti, ale přesto byste se chtěli aktivně zapojit do soutěžního odpoledne?

Hledáme všechny šikovné lidi, klidně i babičky a dědečky, kteří by chtěli v rámci doprovodného programu něco naučit mladou generaci. Je jedno, zda se bude jednat o nějakou řemeslnou činnost, tvoření, nebo malování... 

Můžete se zapojit také na různých soutěžních stanovištích jako pořadatel, nebo v rámci příprav akce. 

V případě zájmu kontaktujte Martinu Tůmovou na čísle 774 504 405.